• adanur

Kurumsal

HAKKIMIZDA:

Adanur Elektrik İnşaat Taah. San. Tic. Ve Ltd. Şti. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan transformatör merkezleri ve şalt sahaları gibi yüksek gerilim sistemlerini hazırlamak , montaj ve test & devreye alma işlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Çalışmalarımızda ortaya çıkan gelişmelere paralel olarak transformatör  merkezleri ve şalt sahaları yanı sıra iletim hatları, kumanda, kontrol, ölçü ve koruma sistemleri, elektrik santralleri ve diğer endüstri tesisleri ile bu tesislere ait belirli ünitelerin tasarım, test ve işletmeye alınması ve scada sürdürülmüştür.

 

Firmamız, kuruluşundan günümüze kadar çalışma konularındaki teknik, idari alt yapısı, test cihazları ve bitirdiği işler itibariyle hızla gelişerek birçok çalışma alanında faaliyet göstermiştir.

Bu gün ADANUR ELEKTRİK enerji sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında saygın bir yere sahiptir.

 

MİSYONUMUZ:

Arıza kaynaklı enerji kesintilerini en aza indirmenin, olası hasarları dar bölgelerde tutarak büyük oranda önlemenin en önemli yöntemi, bilimsel hesaplara dayalı projelendirmenin yanı sıra periyodik test ve bakımlarınında yapılmasıdır. Enerji tesisleri kurulurken ortaya çıkan hataların giderilmesi ise, sistem devreye alınmadan önce uzman kişiler tarafından ‘’devreye hazırlık ve test çalışmaları’’ yapılarak sağlanabilir.

 

Şirket olarak misyonumuz , gelişen sanayi sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda yeni teknolojilere dayalı müşteri odaklı blimsel çözümler sunmaktır.